Elo-systeem

Goed nieuws iedereen!

Het ELO-systeem is nu officieel af en ready to use. We zijn erg benieuwd wie er aan het einde van het jaar King of the Mountain zal zijn.

Daarnaast is er weer een erg gezellige viewingparty geweest deze week, volgende keer hopen we op net zo’n grote opkomst!

Binnenkort zal er een bestuursblogje online komen met als doel iets meer inzicht te geven in het lopend houden van Dorans. We krijgen vaak berichtjes met leuke suggesties en vragen over waar we momenteel mee bezig zijn, en we hopen jullie iets beter de kunnen informeren door een bestuursblogje op te zetten die om de paar weken weer online zal komen te staan.

Over suggesties gesproken, we vinden het erg fijn als onze leden meedenken over onze vereniging. Daarom willen we jullie nu de mogelijkheid geven om ideeën te opperen voor Dorans. Je kunt ons een mailtje sturen of reageren onder dit bericht en dan zullen we alles meenemen en het er over gaan hebben.

Dorans